Dřevěné terasy

Sudolský
O firmě Formuláře Ceníky Kontakt
Dřevovýroba Sudolský

Hlušovice u Olomouce


Pracovní doba

7:00 - 16:00
Víkend dle telefonické domluvy.

Kontakt

 +420 585 154 430
 +420 603 456 126


 info@sudolsky.czOrbinet

Partneři


Dřevěné terasy

REAL DECK je synonymum pro kvalitní venkovní dřevěné podlahy vlastní výroby. Společnost více jak dvacet let své existence spolupracuje s vybranými dodavateli a inovuje tradiční postupy zpracování dřeva tak, aby konečný produkt byl co nejkvalitnější. Na celém procesu, od výběru vhodného materiálu po technologie zpracování, participuje tým specialistů. Ti pracují v duchu filozofie značky REAL DECK – poskytnout zákazníkovi komfortní a zároveň estetický přírodní výrobek.


V nabídce produktů REAL DECK lze nalézt terasová prkna z exotických a evropských dřevin nebo podkladní hranoly pod terasy z vlastní produkce a od spolehlivých parterů z Jižní Ameriky, Malajsie, Indonésie, Číny, Kanady a Ruska. Zákazníci si mohou vybrat z širokého sortimentu produktů vyrobených z tropických tvrdých dřev jako je třeba Teak, Bangkirai, Massaranduba, Ipe, Garapa či Bukit. Nabídka evropských dřevin je rovněž široká. Zde můžete nalézt kvalitní dřeviny ze sibiřského Modřínu, tuzemské nebo skandinávské Borovice a Modřínu.


TRADICE A KVALITA

Kvalita výrobků je hlavní prioritou značky REAL DECK. Pokud jsou správně podpořeny kladné vlastnosti dřeva, výsledné produkty se vyznačují dlouhou životností a odolností. Za více jak dvacet let působení v oblasti dřevozpracujícího průmyslu má společnost vypracované špičkové know-how všech výrobních postupů.

MODERNÍ VZHLED

Dřevěné terasy REAL DECK jsou vyráběny převážně z exotických dřevin pocházejících z jihovýchodní Asie a Jižní Ameriky, které se vyznačují širokým spektrem barev. Firma Au-Mex nabízí nejkvalitnější terasová prkna ze sibiřského Modřínu, které se vyrábí v oblastech Sibiře nabízející nejkvalitnější vstupní dřevěnou hmotu pro výrobu teras. Díky kombinaci neobvyklých odstínů barev a surového vzhledu dřeva jsou terasy přirozenou a moderní součástí zahrad s dlouhou životností.

OCHRANA PŘÍRODY

Výrobky REAL DECK jsou určeny pro milovníky přírodních interiérů, exteriérů a přírody jako takové. Jsou vyrobeny s důrazem na ekologii při výrobě, logistice i získávání materiálu. Zákazníci značky REAL DECK si mohou být jisti, že zakoupené produkty jsou vyrobeny v souladu se zásadami trvale udržitelné těžby dřeva. Použitý materiál pochází z řízené těžby.


Více informací na www.au-mex.cz
  • Dřevěné terasy z exotických dřevin REAL DECK
  • Dřevěné terasy z jehl. dřevin a THERMO dřevo REAL DECK
  • Terasový systém Deck Click - REAL DECK
  • Hranoly pod terasy - dřevo na terasy
  • Terasy - výškově stavitelné podstavce (rektifikační terče)Prodej řeziva | Výkup kulatiny | Sušení řeziva | Impregnace řeziva | Dubová podlaha | Plotovky a palubky | Prodej briket